İptal ve İade Koşulları

www.gelintacilazurd.com ’dan   vermiş olduğunuz siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize sipariş onayından sonra 2-3 iş günü içerisinde size gönderilmek üzere MNG KARGO ’ya  teslim edilecektir.

www.gelintacilazurd.com‘dan satın almış olduğunuz kullanılmamış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ürünlerin  iadesini yapmak için süre ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gündür. Var ise iade formu, İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa tüm aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

Küpe ve benzeri kişisel kullanım ürünlerinin, değişim ve iadesini hijyenik sebeplerden dolayı maalesef kabul edemiyoruz.

İade hakkının kullanılması için ürünü teslim aldıktan sonra 5 (beş) günlük süre içinde Satıcıya whatsapp üzerinden (05511445170) bildirimde bulunulması gerekmektedir.

İadesini veya Değişimini talep ettiğiniz ürünü zarar görmeyecek şekilde paketleyerek MNG KARGO  475261301 kodu ile anlaşmamız üzerinden gönderebilirsiniz. – Anlaşmalı kargolarımız dışında tarafımıza gönderilen ödemesi yapılmamış kargolarınız kabul edilmez.

www.gelintacilazurd.com üzerinden almış olduğunuz ürünlerde değişim (renk, model vs.) yapılmaktadır. Elinizdeki ürünün size uygun olmaması halinde yukarıda belirtilen şekilde iadesini sağlayabilirsiniz.

Kapıda ödeme ve Havale  ile aldığınız ürünlerde mutlaka İBAN numaranızı Banka ismi ve Hesaba ait isim soyisim yazmayı unutmayınız.

Online üzerinden aldığınız bir ürünü  mağazada değişimini yapabilirsiniz.

Onaylanan iadelerde, iade süresi 7-14 iş günüdür. Ürünü satın alırken ödediğiniz hizmet bedelleri (Kargo bedeli, Banka komisyonu vs.) iade edilmemektedir. Ürünün tutarından geri gönderim kargo bedeli düşülerek  hesabınıza iade edilecektir. Bu süreç içerisinde banka hesap hareketlerinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz.

Siparişinizi oluşturduktan sonra değişim veya iptal yapmak isterseniz whatsapp üzerinden (05511445170) bzimle iletişime geçebilirsiniz.

Eğer siparişiniz onaylanmış, kargoya verilmiş ama siz teslim almadan önce iade etmeye karar verdiyseniz, ürünün size ulaşmasını bekleyin, ürün geldiğinde paketi teslim almayın, paketi açmadan aynı kargo ile geri gönderin.

Satıcı İletişim Bilgileri:

lazurd 

viranşehir mahallesi Milliegemenlik caddesi no 29 a mezitli Mersin

Whatsapp 05511445170